Święto Wojska Polskiego

Święto Wojska Polskiego

15 sierpnia obchodzimy Święto Wojska Polskiego – dzień dumy, wdzięczności oraz pamięci o tych, którzy bronili i bronią naszej Ojczyzny.

Dzisiejsze święto przypomina, że bezpieczeństwo naszego kraju nie jest wartością daną raz na zawsze – wymaga codziennej troski, odpowiedzialności i odwagi. Z okazji święta składam żołnierzom oraz pracownikom Wojska Polskiego wyrazy uznania, a także życzenia zdrowia, pomyślności i satysfakcji z pełnionej służby.
Niech każda Wasza misja kończy się bezpiecznym powrotem do domu.
Sławomir Rybicki
Udostępnij treść: