W piątek 20 czerwca 2025 roku w samo południe Gdynia rozpoczęła tegoroczne obchody Święta Morza tradycyjną ceremonią złożenia wieńca.
Z pokładu statku „Kontroler‑22” Urzędu Morskiego złożono symboliczną wiązankę, oddając hołd tym, którzy stracili życie na morzu – w czasie działań wojennych, katastrof, służby lub codziennej żeglugi. Ceremonię uzupełniła modlitwa i minuta ciszy. Senatora Sławomira Rybickiego reprezentował Dyrektor Biura – Grzegorz Kuleta.
Udostępnij treść:

















