W TROSCE O PRZYSZŁOŚĆ POLSKI

 

 

Mamy prawo być dumni z tego, jaka dziś jest Gdynia i Ziemia Pucka. Codzienna praca, obywatelskie inicjatywy, mądre decyzje wyborcze – to wszystko stało się podstawą sukcesu wspólnot samorządowych, które znakomicie łączą tradycję z nowoczesnością. Nasze miasta i wsie funkcjonują lepiej niż kiedykolwiek i nigdy jeszcze nie były tak piękne jak dziś.

Sukcesy wolnej POLSKI są naszym wspólnym dziedzictwem. Dlatego – podobnie jak wielkie rzesze mieszkańców Gdyni i Pomorza – z niepokojem patrzę na próby podważania i zagarniania tego dorobku przez ludzi jednego środowiska politycznego. W TROSCE O PRZYSZŁOŚĆ POLSKI  mamy moralny i obywatelski obowiązek przeciwstawić się temu. Naszym wspólnym życiem nie mogą rządzić złe emocje, ale wzajemny szacunek i współpraca. TROSKA O  PRZYSZŁOŚĆ POLSKI każe pamiętać prawdę znaną od pokoleń, że dom wewnętrznie skłócony nie może się ostać.

Senat RP jest właściwym miejscem, by bronić tego, co w Polsce dobre i naprawiać to, co nie dość dobrze się nam udało. Jestem osobą, która swoją życiową drogą i służbą w życiu publicznym gwarantuje działanie

 

W TROSCE O  PRZYSZŁOŚĆ POLSKI

13 października bądźmy razem

 

 

 

 

Udostępnij treść: